alt
Witamy w Domu Weselnym GALICJA. Obiekt położony jest w Klęczanach k/ Gorlic przy drodze krajowej, na odcinku Gorlice – Jasło. Lokal stworzony do organizacji przyjęć o nowym wyższym standardzie. W swojej ofercie posiadamy dwie sale weselne urządzone w eleganckim, kameralnym stylu. Sala duża stwarza możliwość zorganizowania przyjęcia do 200 osób ze swobodnym miejscem do zabawy. Jest urządzona w kolorystyce bordowej, co nadaje jej elegancji, a jednocześnie wyrazistego stylu. Sala mała to kameralne miejsce gdzie można zorganizować przyjęcie do 130 osób. Pastelowe barwy, krem, beż, brąz, nadają jej nowoczesnego stylu, a zarazem nastrojowego klimatu. Obydwie sale w pełni klimatyzowane wyposażone są w okrągłe stoły które swoją elegancją zachwycą najbardziej wymagających gości.
 
Zapewniamy miłą i fachową obsługę, która jest do dyspozycji naszych gości w trakcie trwania przyjęcia. Nasza kuchnia oferuje szeroką ofertę tradycyjnych, a zarazem wyszukanych dań, które mogą być wzbogacone o Państwa propozycje. Oferujemy również stoły z wiejskim jadłem na których znajdą Państwo regionalne potrawy i przysmaki sporządzane według tradycyjnych domowych receptur. Na Państwa życzenie przygotowujemy również stoły słodkości, gdzie każdy uczestnik przyjęcia znajdzie coś miłego dla swojego podniebienia. alt

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych takich jak:
wesela, komunie, chrzciny, studniówki, imprezy firmowe, bankiety.
alt
Eleganckie wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że Państwa uroczystość będzie nie zapomnianym wydarzeniem.
Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb Naszych Klientów i sprawić żeby przyjęcie było niepowtarzalne.
 

 

© 2011 Dom weselny • GALICJA | Wszelkie prawa zastrzeżone!